WPML_EXPORT - en to he translation catalogue (196 entries)

en: You are using an unregistered version of %s and are not receiving compatibility and security updates
he: אתה משתמש בגרסה לא רשומה של %s ואינך מקבל עדכוני תאימות ואבטחה

en: %s plugin must be registered in order to receive stability and security updates. Without these updates, the plugin may become incompatible with new versions of WordPress, which include security patches.
he: יש לרשום את הפלאגין %s כדי לקבל עדכוני יציבות ואבטחה. ללא עדכונים אלו, התוסף עלול להפוך לבלתי תואם לגרסאות חדשות של וורדפרס, הכוללות תיקוני אבטחה.

en: You are using an expired %s account.
he: אתה משתמש בחשבון %s שפג תוקפו.

en: Your site is using an expired %s account, which means you won't receive updates. This can lead to stability and security issues.
he: האתר שלך משתמש בחשבון %s שפג תוקפו, מה שאומר שלא תקבל עדכונים. זה יכול להוביל לבעיות יציבות ואבטחה.

en: This site is registered on %s as a development site.
he: אתר זה רשום ב-%s כאתר פיתוח.

en: update the site key
he: עדכן את מפתח האתר

en: Learn more
he: למידע נוסף

en: Remember to remove %s from this website
he: זכור להסיר את %s מאתר זה

en: This site is using the %s plugin, which has not been paid for. After receiving a refund, you should remove this plugin from your sites. Using unregistered plugins means you are not receiving stability and security updates and will ultimately lead to problems running the site.
he: אתר זה משתמש בתוסף %s, שלא שולם עבורו. לאחר קבלת החזר, עליך להסיר את התוסף הזה מהאתרים שלך. שימוש בתוספים לא רשומים פירושו שאינך מקבל עדכוני יציבות ואבטחה ובסופו של דבר יוביל לבעיות בהפעלת האתר.

en: %1$s plugin cannot connect to %2$s
he: התוסף %1$s לא יכול להתחבר ל-%2$s

en: %1$s needs to connect to its server to check for new releases and security updates. Something in the network or security settings is preventing this. Please allow outgoing communication to %2$s to remove this notice.
he: %1$s צריך להתחבר לשרת שלו כדי לחפש מהדורות חדשות ועדכוני אבטחה. משהו ברשת או בהגדרות האבטחה מונע זאת. אנא אפשר תקשורת יוצאת אל %2$s כדי להסיר הודעה זו.

en: Need help?
he: צריך עזרה?

en: See the %1$s and let us know in %2$s.
he: עיין ב-%1$s ודווח לנו ב-%2$s.

en: communication error details
he: פרטי שגיאת תקשורת

en: %s technical support
he: %s תמיכה טכנית

en: Please install %s to allow translating %s.
he: אנא התקן את %s כדי לאפשר תרגום %s.

en: Site Moved or Copied - %s require your action
he: האתר הועבר או הועתק - %s דורש את הפעולה שלך

en: Install and activate
he: התקן והפעל

en: Ignore and don't ask me again
he: תתעלם ואל תשאל אותי שוב

en: Register
he: הירשם

en: This is a development / staging site
he: זהו אתר פיתוח/סטינג

en: Extend your subscription
he: הארך את המנוי שלך

en: Check my order status
he: בדוק את מצב ההזמנה שלי

en: Got renewal already?
he: יש לך כבר חידוש?

en: Bought again?
he: קנה שוב?

en: It looks like this site is a copy of a different site, or it has moved to a different URL.
he: נראה שהאתר הזה הוא עותק של אתר אחר, או שהוא עבר לכתובת URL אחרת.

en: I moved the site to this new URL
he: העברתי את האתר לכתובת חדשה

en: This is a copy of my original site
he: זהו עותק של האתר המקורי שלי

en: Next
he: הבא

en: More details
he: פרטים נוספים

en: Is this still a development site?
he: האם זה עדיין אתר פיתוח?

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Please update the URL of currently used site key %1$sin your account%2$s.
he: עדכן את כתובת האתר של מפתח האתר בשימוש כעת %1$sבחשבונך%2$s.

en: Enter the site key for %1$s.
he: הזן את מפתח האתר עבור %1$s.

en: %1$sGet a key for this site%2$s
he: %1$sקבל מפתח לאתר זה%2$s

en: Save
he: שמור

en: Please update your site key's URL and set it as a production site %1$sin your account%2$s.
he: עדכן את כתובת האתר של מפתח האתר שלך והגדר אותו כאתר ייצור %1$sבחשבונך%2$s.

en: Please update your site key's URL %1$sin your account%2$s.
he: עדכן את כתובת האתר של מפתח האתר שלך %1$sבחשבונך%2$s.

en: When this site goes live, remember to %1$s from "development" to "production" to remove this message. %2$s
he: כאשר אתר זה יעלה לאוויר, זכור %1$s מ"פיתוח" ל"הפקה" כדי להסיר הודעה זו. %2$s

en: Dismiss
he: שחרר

en: (embedded)
he: (מוטבע)

en: installing...
he: מתקין...

en: updating...
he: עדכון...

en: failed!
he: נכשל!

en: installed
he: מוּתקָן

en: updated
he: מעודכן

en: activating
he: מפעיל

en: activated
he: הופעל

en: Release notes
he: הערות שחרור

en: Information about versions of %s are invalid. It may be a temporary communication problem, please check for updates again.
he: מידע על גרסאות של %s אינו חוקי. ייתכן שזו בעיית תקשורת זמנית, אנא בדוק שוב אם יש עדכונים.

en: Invalid site key for the current site.
he: מפתח אתר לא חוקי עבור האתר הנוכחי.

en: Please note that the site key is case sensitive.
he: שימו לב שמפתח האתר הוא תלוי רישיות.

en: Invalid site key for the current site. If the error persists, try to un-register first and then register again with the same site key.
he: מפתח אתר לא חוקי עבור האתר הנוכחי. אם השגיאה נמשכת, נסה קודם לבטל את הרישום ולאחר מכן להירשם שוב עם אותו מפתח אתר.

en: %s cannot access %s to register. Try again to see if it's a temporary problem. If the problem continues, make sure that this site has access to the Internet. You can still use the plugin without registration, but you will not receive automated updates.
he: %s לא יכול לגשת ל-%s כדי להירשם. נסה שוב לראות אם זו בעיה זמנית. אם הבעיה נמשכת, ודא שלאתר זה יש גישה לאינטרנט. אתה עדיין יכול להשתמש בתוסף ללא הרשמה, אך לא תקבל עדכונים אוטומטיים.

en: Empty site key!
he: מפתח אתר ריק!

en: Invalid request!
he: בקשה לא חוקית!

en: Installer Support
he: תמיכה במתקין

en: For retrieving Installer debug information use the %s page.
he: לאחזור מידע על ניפוי באגים של מתקין השתמש בדף %s.

en: Installer Log
he: יומן מתקין

en: Request URL
he: כתובת בקשה

en: Request Arguments
he: בקש טיעונים

en: Response
he: תגובה

en: Component
he: רְכִיב

en: Time
he: שעה

en: Log is empty
he: היומן ריק

en: Installer System Status
he: מצב מערכת המתקין

en: Check Now
he: בדוק עכשיו

en: Required PHP Libraries
he: חובות ספריות php

en: All Installer Instances
he: כל מופעי ההתקנה

en: Path
he: נתיב

en: Version
he: גרסה

en: High priority
he: עדיפות גבוהה

en: Delegated
he: האצלה

en: WPML API server
he: שרת WPML API

en: Toolset API server
he: שרת API של הכלים

en:  to use auto-updates
he:  כדי להשתמש בעדכונים אוטומטיים

en: Downloading is not possible. WordPress cannot create required folders because of the
                                            256 characters limitation of the current Windows environment.
he: לא ניתן להוריד. WordPress לא יכולה ליצור תיקיות נדרשות בגלל 
     מגבלת 256 תווים של סביבת Windows הנוכחית.

en: Return to the updates page
he: חזור לדף העדכונים

en: OTGS Installer
he: מתקין OTGS

en: %s, responsible for receiving automated updates for WPML and Toolset, requires the following PHP component(s) in order to function:
he: %s, האחראי על קבלת עדכונים אוטומטיים עבור WPML ו- Toolset, דורש את רכיבי ה-PHP הבאים כדי לתפקד:

en: Learn more: %s
he: למידע נוסף: %s

en: To install and update %s, please %sregister%s %s for this site.
he: כדי להתקין ולעדכן את %s, אנא %sregister%s %s עבור אתר זה.

en: We were not able to copy some plugin files. This is usually due to issues with permissions for WordPress content or plugins folder.
he: לא הצלחנו להעתיק חלק מקובצי הפלאגין. זה נובע בדרך כלל מבעיות עם הרשאות עבור תוכן וורדפרס או תיקיית תוספים.

en: You are using an expired account of %s. %sExtend your subscription%s
he: אתה משתמש בחשבון שפג תוקפו של %s. %sהרחיב את המנוי שלך%s

en: Remember to remove %s from this website. %sCheck my order status%s
he: זכור להסיר את %s מאתר זה. %sבדוק את סטטוס ההזמנה שלי%s

en: You have an old Types-free subscription, which doesn't provide automatic updates. %sUpgrade your account%s
he: יש לך מנוי ישן ללא סוגים, שאינו מספק עדכונים אוטומטיים. %sשדרג את החשבון שלך%s

en: You are using an unregistered version of %s and are not receiving compatibility and security updates. %sRegister now%s
he: אתה משתמש בגרסה לא רשומה של %s ואינך מקבל עדכוני תאימות ואבטחה. %sהירשם עכשיו%s

en: You are using the complementary %1$s. For the %2$s, %3$s.
he: אתה משתמש ב-%1$s המשלים. עבור %2$s, %3$s.

en: complete set of features
he: סט שלם של תכונות

en: upgrade to Toolset
he: שדרג ל-Toolset

en: Reporting to
he: מדווח ל

en: Report to
he: דווח ל

en: Send theme and plugins information, in order to get faster support and compatibility alerts
he: שלח מידע על נושאים ותוספים, על מנת לקבל התראות תמיכה ותאימות מהירות יותר

en: Don't send this information and skip compatibility alerts
he: אל תשלח מידע זה ודלג על התראות תאימות

en: which theme and plugins you are using.
he: באיזה ערכת נושא ותוספים אתה משתמש.

en: Privacy and data usage policy
he: מדיניות פרטיות ושימוש בנתונים

en: Development
he: התפתחות

en: Beta
he: בטא

en: Production
he: הֲפָקָה

en: Installing %s
he: מתקין את %s

en: Updating %s
he: מעדכן את %s

en: Activating %s
he: מפעיל את %s

en: Installer
he: מתקין

en: Upgrade
he: שדרג

en: Registered
he: רָשׁוּם

en: You are using an invalid site key defined as the constant %s (most likely in wp-config.php).
                                                    Please remove it or use the correct value in order to be able to register correctly.
he: אתה משתמש במפתח אתר לא חוקי המוגדר כקבוע %s (ככל הנראה ב-wp-config.php).
     אנא הסר אותו או השתמש בערך הנכון כדי שתוכל להירשם כראוי.

en: Commercial
he: מִסְחָרִי

en: Installer cannot display the products information because the automatic updating for %s was explicitly disabled with the configuration below (usually in wp-config.php):
he: המתקין אינו יכול להציג את פרטי המוצרים מכיוון שהעדכון האוטומטי עבור %s הושבת במפורש עם התצורה שלהלן (בדרך כלל ב-wp-config.php):

en: In order to see the products information, please run the %smanual updates check%s to initialize the products list or (temporarily) remove the above code.
he: על מנת לראות את מידע המוצרים, הפעל את %sבדיקת העדכונים הידנית%s כדי לאתחל את רשימת המוצרים או (זמני) להסיר את הקוד שלמעלה.

en: Installer cannot contact our updates server to get information about the available products and check for new versions. If you are seeing this message for the first time, you can ignore it, as it may be a temporary communication problem. If the problem persists and your WordPress admin is slowing down, you can disable automated version checks. Add the following line to your wp-config.php file:
he: המתקין לא יכול ליצור קשר עם שרת העדכונים שלנו כדי לקבל מידע על המוצרים הזמינים ולבדוק אם יש גרסאות חדשות. אם אתה רואה הודעה זו בפעם הראשונה, אתה יכול להתעלם ממנה, מכיוון שזו עשויה להיות בעיית תקשורת זמנית. אם הבעיה נמשכת ומנהל מערכת הוורדפרס שלך מאט, אתה יכול להשבית בדיקות גרסאות אוטומטיות. הוסף את השורה הבאה לקובץ wp-config.php שלך:

en: Information about new versions is invalid. It may be a temporary communication problem, please check for updates again.
he: מידע על גרסאות חדשות אינו חוקי. ייתכן שזו בעיית תקשורת זמנית, אנא בדוק שוב אם יש עדכונים.

en: Sorry, you are not allowed to manage Installer for this site.
he: מצטערים, אינך רשאי לנהל את Installer עבור אתר זה.

en: No repositories defined.
he: לא הוגדרו מאגרים.

en: %s cannot access %s to register. Try again to see if it's a temporary problem. If the problem continues, make sure that this site has access to the Internet.
he: %s לא יכול לגשת ל-%s כדי להירשם. נסה שוב לראות אם זו בעיה זמנית. אם הבעיה נמשכת, ודא שלאתר זה יש גישה לאינטרנט.

en: You will have to renew your subscription in order to continue getting the updates and support.
he: תצטרך לחדש את המנוי שלך כדי להמשיך לקבל את העדכונים והתמיכה.

en: %sRenew here%s.
he: %sחדש כאן%s.

en: Connection failed! Please refresh the page and try again. (%s)
he: החיבור נכשל! אנא רענן את הדף ונסה שוב. (%s)

en: Your subscription appears to no longer be valid. Please try to register again using a valid site key.
he: נראה שהמינוי שלך אינו תקף עוד. אנא נסה להירשם שוב באמצעות מפתח אתר חוקי.

en: %s cannot update because your site's registration is not valid. Please %sregister %s%s again for this site first.
he: %s לא יכול לעדכן כי הרישום של האתר שלך אינו חוקי. אנא %sרשום תחילה את %s%s עבור אתר זה.

en: Update Plugin
he: עדכון תוסף

en: Return to the plugins page
he: חזור לדף התוספים

en: Your subscription expires in %d day.
he: תוקף המנוי שלך יפוג בעוד %d יום.

en: Your subscription expires in %d days.
he: תוקף המנוי שלך יפוג בעוד %d ימים.

en: Something went wrong and we could not install all updates from the %s channel. Click here to %stry again%s. If the errors persist, please switch back to the Production channel and contact the %s%s support%s.
he: משהו השתבש ולא הצלחנו להתקין את כל העדכונים מהערוץ %s. לחץ כאן כדי %sלנסות שוב%s. אם השגיאות נמשכות, אנא חזור לערוץ ההפקה ופנה לתמיכה %s%s%s.

en: You are using a potentially less stable channel for %s. If you didn't enable this on purpose, you should switch to the 'Production' channel.
he: אתה משתמש בערוץ שעלול להיות פחות יציב עבור %s. אם לא הפעלת זאת בכוונה, עליך לעבור לערוץ 'הפקה'.

en: There was a problem switching to the %s channel. You can %sretry%s. If the problem continues, please %sdownload %s%s and install again manually
he: הייתה בעיה במעבר לערוץ %s. אתה יכול %sלנסות שוב%s. אם הבעיה נמשכת, אנא %sהורד את %s%s והתקן שוב באופן ידני

en: To select different update channels (beta, development) you must update your existing products to their most recent stable versions.
he: כדי לבחור ערוצי עדכון שונים (ביטא, פיתוח) עליך לעדכן את המוצרים הקיימים שלך לגרסאות היציבות העדכניות ביותר שלהם.

en: Updating the plugins on your site. Please don't close this page or navigate away.
he: עדכון התוספים באתר שלך. נא לא לסגור דף זה או לנווט משם.

en: Cancel
he: בטל

en: Switch
he: מֶתֶג

en: The plugins will update to the most recent version in the channel that you selected.
he: התוספים יתעדכנו לגרסה העדכנית ביותר בערוץ שבחרת.

en: Remember my preference.
he: זכור את ההעדפה שלי.

en: Updates channel:
he: ערוץ עדכונים:

en: Downloading is not possible because WordPress cannot write into the plugins folder. %sHow to fix%s.
he: ההורדה אינה אפשרית כי וורדפרס לא יכולה לכתוב לתיקיית התוספים. %sכיצד לתקן%s.

en: Plugin
he: תוסף

en: downloading...
he: מוריד...

en: downloaded
he: הורד

en: Activate after download
he: הפעל לאחר ההורדה

en: Operation complete!
he: הפעולה הושלמה!

en: Download failed!
    
    Click OK to revalidate your subscription or CANCEL to try again.
he: ההורדה נכשלה!
    
    לחץ על OK כדי לאמת מחדש את המנוי שלך או על בטל כדי לנסות שוב.

en: Available
he: זָמִין

en: Installed
he: מוּתקָן

en: Downloading
he: מוריד

en: Activate
he: הפעל

en: Download
he: הורד

en: Current
he: נוכחי

en: Released
he: משוחרר

en: Download failed!
    
    Please refresh the page and try again.
he: ההורדה נכשלה!
    
    אנא רענן את הדף ונסה שוב.

en: Incorrect setup
he: הגדרה שגויה

en: Invalid product
he: מוצר לא חוקי

en: Unknown repository
he: מאגר לא ידוע

en:  Your current site key (%s) does not match the selected product (%s).
he:  מפתח האתר הנוכחי שלך (%s) אינו תואם למוצר הנבחר (%s).

en: Buy %s
he: קנה %s

en: Already bought %s?
he: כבר קנית את %s?

en: Renew %s
he: חידוש %s

en: Remove current site key (%s)
he: הסר את מפתח האתר הנוכחי (%s)

en: %s support on wpml.org
he: %s תמיכה ב-wpml.org

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to register.
he: מפתח האתר הוגדר על ידי %s, ככל הנראה ב-wp-config.php. אנא הסר את הקבוע לפני שתנסה להירשם.

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to unregister.
he: מפתח האתר הוגדר על ידי %s, ככל הנראה ב-wp-config.php. אנא הסר את הקבוע לפני שתנסה לבטל את הרישום.

en: Enter site key
he: הזן מפתח אתר

en: Subscription is expired.
he: פג תוקף המנוי.

en: Add
he: הוסף

en: Are you sure you want to remove this site key?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר מפתח אתר זה?

en: Do you have an account on %s?
he: יש לך חשבון ב-%s?

en: Great! You just need to extend your subscription.
he: גָדוֹל! אתה רק צריך להאריך את המנוי שלך.

en: You have a %s account. You just need to extend your subscription.
he: יש לך חשבון %s. אתה רק צריך להאריך את המנוי שלך.

en: Extend Subscription
he: הארכת המנוי

en: OK. You need to set up renewal for %s.
he: בסדר. עליך להגדיר חידוש עבור %s.

en: You do not have a %1$s account yet. You need to set up a renewal for %2$s.
he: אין לך עדיין חשבון %1$s. עליך להגדיר חידוש עבור %2$s.

en: Set Up Renewal For %s
he: הגדר חידוש עבור %s

en: No worries. We can check that for you.
he: אין דאגות. אנחנו יכולים לבדוק את זה בשבילך.

en: Check
he: לבדוק

en: Your Email Address
he: כתובת המייל שלך

en: I do not remember
he: אני לא זוכר

en: You are using an expired account of %s.
he: אתה משתמש בחשבון שפג תוקפו של %s.

en: It means you will not receive updates. This can lead to stability and even security issues.
he: זה אומר שלא תקבל עדכונים. זה יכול להוביל ליציבות ואפילו לבעיות אבטחה.

en: Upgrade your account
he: שדרג את החשבון שלך

en: You have an old Types-free subscription, which doesn't provide automatic updates. %s
he: יש לך מנוי ישן ללא סוגים, שאינו מספק עדכונים אוטומטיים. %s

en: This page lets you install plugins and update existing plugins. To remove any of these plugins, go to the %splugins%s page and if you have the permission to remove plugins you should be able to do this.
he: דף זה מאפשר לך להתקין תוספים ולעדכן תוספים קיימים. כדי להסיר כל אחד מהתוספים הללו, עבור אל הדף %sתוספים%s ואם יש לך הרשאה להסיר תוספים, אתה אמור להיות מסוגל לעשות זאת.

en: Individual components
he: רכיבים בודדים

en: Click to see individual components options.
he: לחץ כדי לראות אפשרויות רכיבים בודדים.

en: Remember to remove %s from this website.
he: זכור להסיר את %s מאתר זה.

en: This site is using %s plugin, which is not paid for. After receiving a refund, you should remove this plugin from your sites. Using unregistered plugins means that you are not receiving stability and security updates and will ultimately lead to problems running the site.
he: אתר זה משתמש בתוסף %s, שאינו בתשלום. לאחר קבלת החזר, עליך להסיר תוסף זה מהאתרים שלך. שימוש בתוספים לא רשומים פירושו שאינך מקבל עדכוני יציבות ואבטחה ובסופו של דבר יוביל לבעיות בהפעלת האתר.

en: Already purchased %s?
he: כבר רכשת את %s?

en: Register %s
he: הרשמה %s

en: Enter the site key, from your %1$s account, to receive automatic updates for %2$s.
he: הזן את מפתח האתר, מחשבון %1$s שלך, כדי לקבל עדכונים אוטומטיים עבור %2$s.

en: Site key
he: מפתח אתר

en: Get a key for this site
he: קבל מפתח לאתר זה

en: Unregister %s from this site
he: בטל את הרישום של %s מאתר זה

en: Check for updates
he: בדוק אם יש עדכונים

en: Are you sure you want to unregister?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את הרישום?

en: %s is registered on this site. You will receive automatic updates until %s
he: %s רשום באתר זה. תקבל עדכונים אוטומטיים עד %s

en: %s is registered on this site. Your Lifetime account gives you updates for life.
he: %s רשום באתר זה. חשבון Lifetime שלך ​​נותן לך עדכונים לכל החיים.

en: This site is registered on WPML.org as a development site.
he: אתר זה רשום ב-WPML.org כאתר פיתוח.

en: This site is registered on Toolset.com as a development site.
he: אתר זה רשום ב-Toolset.com כאתר פיתוח.
