WPML_EXPORT - en to nl translation catalogue (192 entries)

en: You are using an unregistered version of %s and are not receiving compatibility and security updates
nl: Je gebruikt een niet-geregistreerde versie van %s en ontvangt geen compatibiliteits- en beveiligingsupdates

en: %s plugin must be registered in order to receive stability and security updates. Without these updates, the plugin may become incompatible with new versions of WordPress, which include security patches.
nl: %s plugin moet geregistreerd worden om stabiliteits- en beveiligingsupdates te ontvangen. Zonder deze updates kan de plugin incompatibel worden met nieuwe versies van WordPress, die beveiligingspatches bevatten.

en: You are using an expired %s account.
nl: Je gebruikt een verlopen %s account.

en: Your site is using an expired %s account, which means you won't receive updates. This can lead to stability and security issues.
nl: Je site gebruikt een verlopen %s account, waardoor je geen updates ontvangt. Dit kan leiden tot stabiliteits- en beveiligingsproblemen.

en: This site is registered on %s as a development site.
nl: Deze site is geregistreerd op %s als een ontwikkelingssite.

en: update the site key
nl: de sitesleutel bijwerken

en: Learn more
nl: Meer leren

en: Remember to remove %s from this website
nl: Vergeet niet %s van deze website te verwijderen

en: This site is using the %s plugin, which has not been paid for. After receiving a refund, you should remove this plugin from your sites. Using unregistered plugins means you are not receiving stability and security updates and will ultimately lead to problems running the site.
nl: Deze site gebruikt de plugin %s, waarvoor niet is betaald. Nadat je een terugbetaling hebt ontvangen, moet je deze plugin van je sites verwijderen. Het gebruik van niet-geregistreerde plugins betekent dat je geen stabiliteits- en beveiligingsupdates ontvangt en zal uiteindelijk leiden tot problemen met de werking van de site.

en: %1$s plugin cannot connect to %2$s
nl: %1$s plugin kan geen verbinding maken met %2$s

en: %1$s needs to connect to its server to check for new releases and security updates. Something in the network or security settings is preventing this. Please allow outgoing communication to %2$s to remove this notice.
nl: %1$s moet verbinding maken met zijn server om te controleren op nieuwe releases en beveiligingsupdates. Iets in het netwerk of de beveiligingsinstellingen verhindert dit. Sta uitgaande communicatie naar %2$s toe om deze melding te verwijderen.

en: Need help?
nl: Hulp nodig?

en: See the %1$s and let us know in %2$s.
nl: Bekijk de %1$s en laat het ons weten in %2$s.

en: communication error details
nl: details communicatiefout

en: %s technical support
nl: %s technische ondersteuning

en: Please install %s to allow translating %s.
nl: Installeer %s om %s te kunnen vertalen.

en: Site Moved or Copied - %s require your action
nl: Site verplaatst of gekopieerd - %s vereist uw actie

en: Install and activate
nl: Installeren en activeren

en: Ignore and don't ask me again
nl: Negeren en niet meer vragen

en: Register
nl: registreren

en: This is a development / staging site
nl: Dit is een ontwikkelingssite

en: Extend your subscription
nl: Verleng je abonnement

en: Check my order status
nl: Mijn bestelstatus controleren

en: Got renewal already?
nl: Heb je al verlenging?

en: Bought again?
nl: Weer gekocht?

en: It looks like this site is a copy of a different site, or it has moved to a different URL.
nl: Site is kopie of verhuisd.

en: I moved the site to this new URL
nl: Site naar nieuwe URL verplaatst

en: This is a copy of my original site
nl: Kopie van mijn site

en: Next
nl: volgende

en: More details
nl: Meer informatie

en: Is this still a development site?
nl: Nog steeds ontwikkelingssite?

en: Yes
nl: ja

en: No
nl: nee

en: Please update the URL of currently used site key %1$sin your account%2$s.
nl: Werk de URL van de huidige gebruikte sitesleutel bij %1$sin je account%2$s.

en: Enter the site key for %1$s.
nl: Voer de sitesleutel in voor %1$s.

en: %1$sGet a key for this site%2$s
nl: %1$sKrijg een sleutel voor deze site%2$s

en: Save
nl: Opslaan

en: Please update your site key's URL and set it as a production site %1$sin your account%2$s.
nl: Werk de URL van je site key bij en stel deze in als productiesite %1$sin je account%2$s.

en: Please update your site key's URL %1$sin your account%2$s.
nl: Werk de URL van je sitesleutel bij %1$sin je account%2$s.

en: When this site goes live, remember to %1$s from "development" to "production" to remove this message. %2$s
nl: Als deze site live gaat, denk er dan aan om %1$s van "ontwikkeling" naar "productie" te verplaatsen om deze melding te verwijderen. %2$s

en: Dismiss
nl: verwerpen

en: (embedded)
nl: (ingesloten)

en: installing...
nl: installeren...

en: updating...
nl: updaten...

en: failed!
nl: mislukt!

en: installed
nl: geïnstalleerd

en: updated
nl: bijgewerkt

en: activating
nl: activeren

en: activated
nl: geactiveerd

en: Release notes
nl: Release-opmerkingen

en: Information about versions of %s are invalid. It may be a temporary communication problem, please check for updates again.
nl: Informatie over versies van %s zijn ongeldig. Het kan een tijdelijk communicatieprobleem zijn, controleer opnieuw of er updates zijn.

en: Invalid site key for the current site.
nl: Ongeldige sitesleutel.

en: Please note that the site key is case sensitive.
nl: Let op: de sitesleutel is hoofdlettergevoelig.

en: Invalid site key for the current site. If the error persists, try to un-register first and then register again with the same site key.
nl: Ongeldige sleutel, probeer opnieuw te registreren.

en: %s cannot access %s to register. Try again to see if it's a temporary problem. If the problem continues, make sure that this site has access to the Internet. You can still use the plugin without registration, but you will not receive automated updates.
nl: %s kan geen toegang krijgen tot %s om te registreren. Probeer het opnieuw om te zien of het een tijdelijk probleem is. Als het probleem zich blijft voordoen, controleer dan of deze site toegang heeft tot het internet. Je kunt de plugin nog steeds gebruiken zonder registratie, maar je zult geen automatische updates ontvangen.

en: Empty site key!
nl: Lege site sleutel!

en: Invalid request!
nl: Ongeldig verzoek!

en: Installer Support
nl: Ondersteuning voor installateurs

en: For retrieving Installer debug information use the %s page.
nl: Gebruik %s voor debug-informatie.

en: Installer Log
nl: Installatielogboek

en: Request URL
nl: Aanvraag url

en: Request Arguments
nl: Argumenten opvragen

en: Response
nl: Reactie

en: Time
nl: tijd

en: Log is empty
nl: Logboek is leeg

en: Installer System Status
nl: Systeemstatus installateur

en: Check Now
nl: Nu controleren

en: Required PHP Libraries
nl: Benodigde php-bibliotheken

en: All Installer Instances
nl: Alle installatie-instanties

en: Path
nl: Pad

en: Version
nl: versie

en: High priority
nl: Hoge prioriteit

en: Delegated
nl: Gedelegeerd

en: Toolset API server
nl: Toolset API-server

en:  to use auto-updates
nl:  om auto-updates te gebruiken

en: Downloading is not possible. WordPress cannot create required folders because of the
                                            256 characters limitation of the current Windows environment.
nl: Downloaden is niet mogelijk. WordPress kan geen vereiste mappen maken vanwege de
     256 karakters beperking van de huidige Windows omgeving.

en: Return to the updates page
nl: Terug naar updates

en: OTGS Installer
nl: OTGS installatieprogramma

en: %s, responsible for receiving automated updates for WPML and Toolset, requires the following PHP component(s) in order to function:
nl: %s vereist PHP-componenten.

en: Learn more: %s
nl: Meer informatie: %s

en: To install and update %s, please %sregister%s %s for this site.
nl: Om %s te installeren en bij te werken, moet je %sregister%s %s voor deze site.

en: We were not able to copy some plugin files. This is usually due to issues with permissions for WordPress content or plugins folder.
nl: Problemen met rechten bij kopiëren.

en: You are using an expired account of %s. %sExtend your subscription%s
nl: Je gebruikt een verlopen account van %s. %sVerleng je abonnement%s

en: Remember to remove %s from this website. %sCheck my order status%s
nl: Vergeet niet %s van deze website te verwijderen. %sControleer mijn bestelstatus%s

en: You have an old Types-free subscription, which doesn't provide automatic updates. %sUpgrade your account%s
nl: Je hebt een oud Types-free abonnement, dat geen automatische updates biedt. %sUpgrade your account%s

en: You are using an unregistered version of %s and are not receiving compatibility and security updates. %sRegister now%s
nl: Je gebruikt een ongeregistreerde versie van %s en ontvangt geen compatibiliteits- en beveiligingsupdates. %sRegister now%s

en: You are using the complementary %1$s. For the %2$s, %3$s.
nl: Je gebruikt de complementaire %1$s. Voor de %2$s, %3$s.

en: complete set of features
nl: complete set functies

en: upgrade to Toolset
nl: upgrade naar Toolset

en: Reporting to
nl: Rapporteren aan

en: Report to
nl: Verslag uitbrengen aan

en: Send theme and plugins information, in order to get faster support and compatibility alerts
nl: Stuur info voor snellere ondersteuning.

en: Don't send this information and skip compatibility alerts
nl: Stuur geen info, sla waarschuwingen over.

en: which theme and plugins you are using.
nl: Welk thema en plugins.

en: Privacy and data usage policy
nl: Privacy- en gegevensbeleid

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Beta
nl: Bèta

en: Production
nl: Productie

en: Installing %s
nl: Installeren van %s

en: Updating %s
nl: Bijwerken van %s

en: Activating %s
nl: %s activeren

en: Installer
nl: Installateur

en: Upgrade
nl: upgraden

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: You are using an invalid site key defined as the constant %s (most likely in wp-config.php).
                                                    Please remove it or use the correct value in order to be able to register correctly.
nl: Je gebruikt een ongeldige sitesleutel gedefinieerd als de constante %s (waarschijnlijk in wp-config.php).
     Verwijder deze of gebruik de juiste waarde om je correct te kunnen registreren.

en: Commercial
nl: Commercieel

en: Installer cannot display the products information because the automatic updating for %s was explicitly disabled with the configuration below (usually in wp-config.php):
nl: Installer kan de productinformatie niet weergeven omdat het automatisch bijwerken voor %s expliciet is uitgeschakeld met de onderstaande configuratie (meestal in wp-config.php):

en: In order to see the products information, please run the %smanual updates check%s to initialize the products list or (temporarily) remove the above code.
nl: Als je de productinformatie wilt zien, voer dan de %shandmatige updatecontrole%s uit om de productenlijst te initialiseren of verwijder (tijdelijk) de bovenstaande code.

en: Installer cannot contact our updates server to get information about the available products and check for new versions. If you are seeing this message for the first time, you can ignore it, as it may be a temporary communication problem. If the problem persists and your WordPress admin is slowing down, you can disable automated version checks. Add the following line to your wp-config.php file:
nl: Geen contact met updateserver.

en: Information about new versions is invalid. It may be a temporary communication problem, please check for updates again.
nl: Ongeldige versie-informatie.

en: Sorry, you are not allowed to manage Installer for this site.
nl: Sorry, je mag Installer voor deze site niet beheren.

en: No repositories defined.
nl: Geen opslagplaatsen.

en: %s cannot access %s to register. Try again to see if it's a temporary problem. If the problem continues, make sure that this site has access to the Internet.
nl: %s kan geen toegang krijgen tot %s om te registreren. Probeer het opnieuw om te zien of het een tijdelijk probleem is. Als het probleem zich blijft voordoen, controleer dan of deze site toegang heeft tot internet.

en: You will have to renew your subscription in order to continue getting the updates and support.
nl: Je moet je abonnement verlengen om de updates en ondersteuning te blijven ontvangen.

en: Connection failed! Please refresh the page and try again. (%s)
nl: Verbinding mislukt! Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw. (%s)

en: Your subscription appears to no longer be valid. Please try to register again using a valid site key.
nl: Inschrijving ongeldig, registreer opnieuw.

en: %s cannot update because your site's registration is not valid. Please %sregister %s%s again for this site first.
nl: %s kan niet bijwerken omdat de registratie van je site niet geldig is. Registreer je eerst %s%s%s opnieuw voor deze site.

en: Update Plugin
nl: Plugin bijwerken

en: Return to the plugins page
nl: Terug naar plugins

en: Your subscription expires in %d day.
nl: Je abonnement verloopt over %d dag.

en: Your subscription expires in %d days.
nl: Je abonnement verloopt over %d dagen.

en: Something went wrong and we could not install all updates from the %s channel. Click here to %stry again%s. If the errors persist, please switch back to the Production channel and contact the %s%s support%s.
nl: Er is iets misgegaan en we konden niet alle updates van het %s kanaal installeren. Klik hier om %shet opnieuw te proberen%s. Als de fouten aanhouden, schakel dan terug naar het Productie kanaal en neem contact op met de %s%s ondersteuning%s.

en: You are using a potentially less stable channel for %s. If you didn't enable this on purpose, you should switch to the 'Production' channel.
nl: Je gebruikt een mogelijk minder stabiel kanaal voor %s. Als je dit niet expres hebt ingeschakeld, moet je overschakelen naar het kanaal 'Productie'.

en: There was a problem switching to the %s channel. You can %sretry%s. If the problem continues, please %sdownload %s%s and install again manually
nl: Er is een probleem opgetreden bij het overschakelen naar het %s kanaal. Je kunt %shet opnieuw proberen%s. Als het probleem zich blijft voordoen, download dan %s%s%s en installeer handmatig opnieuw

en: To select different update channels (beta, development) you must update your existing products to their most recent stable versions.
nl: Update producten naar stabiele versies.

en: Updating the plugins on your site. Please don't close this page or navigate away.
nl: De plugins op je site bijwerken. Sluit deze pagina niet en navigeer niet weg.

en: Cancel
nl: annuleren

en: Switch
nl: Schakel

en: The plugins will update to the most recent version in the channel that you selected.
nl: Plugins bijwerken naar nieuwste versie.

en: Remember my preference.
nl: Onthoud mijn voorkeur.

en: Updates channel:
nl: Updates kanaal:

en: Downloading is not possible because WordPress cannot write into the plugins folder. %sHow to fix%s.
nl: Downloaden is niet mogelijk omdat WordPress niet naar de plugins map kan schrijven. %sHoe op te lossen%s.

en: downloading...
nl: downloaden...

en: downloaded
nl: gedownload

en: Activate after download
nl: Activeren na download

en: Operation complete!
nl: Operatie voltooid!

en: Download failed!
    
    Click OK to revalidate your subscription or CANCEL to try again.
nl: Downloaden mislukt!
    
    Klik op OK om je abonnement opnieuw te valideren of op CANCEL om het opnieuw te proberen.

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Downloading
nl: Downloaden

en: Activate
nl: activeren

en: Download
nl: downloaden

en: Current
nl: huidig

en: Released
nl: Vrijgegeven

en: Download failed!
    
    Please refresh the page and try again.
nl: Downloaden mislukt!
    
    Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Incorrect setup
nl: Verkeerde instelling

en: Invalid product
nl: Ongeldig product

en: Unknown repository
nl: Onbekende opslagplaats

en:  Your current site key (%s) does not match the selected product (%s).
nl:  Je huidige sitesleutel (%s) komt niet overeen met het geselecteerde product (%s).

en: Buy %s
nl: Kopen %s

en: Already bought %s?
nl: Heb je %s al gekocht?

en: Renew %s
nl: Vernieuwen %s

en: Remove current site key (%s)
nl: Huidige sitesleutel (%s) verwijderen

en: %s support on wpml.org
nl: %s ondersteuning op wpml.org

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to register.
nl: Site-key is ingesteld door %s, waarschijnlijk in wp-config.php. Verwijder de constante voordat je probeert te registreren.

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to unregister.
nl: Site-key is ingesteld door %s, waarschijnlijk in wp-config.php. Verwijder de constante voordat je probeert te de-registreren.

en: Enter site key
nl: Locatiesleutel invoeren

en: Subscription is expired.
nl: Abonnement verlopen

en: Add
nl: toevoegen

en: Are you sure you want to remove this site key?
nl: Sitesleutel verwijderen?

en: Do you have an account on %s?
nl: Heb je een account op %s?

en: Great! You just need to extend your subscription.
nl: Verleng je abonnement

en: You have a %s account. You just need to extend your subscription.
nl: Je hebt een %s account. Je moet alleen je abonnement verlengen.

en: Extend Subscription
nl: Abonnement verlengen

en: OK. You need to set up renewal for %s.
nl: OK. Je moet verlenging instellen voor %s.

en: You do not have a %1$s account yet. You need to set up a renewal for %2$s.
nl: Je hebt nog geen %1$s account. Je moet een verlenging instellen voor %2$s.

en: Set Up Renewal For %s
nl: Verlenging instellen voor %s

en: No worries. We can check that for you.
nl: Geen zorgen, wij controleren

en: Check
nl: Kijk op

en: Your Email Address
nl: Je e-mailadres

en: I do not remember
nl: Ik kan het me niet herinneren

en: You are using an expired account of %s.
nl: Je gebruikt een verlopen account van %s.

en: It means you will not receive updates. This can lead to stability and even security issues.
nl: Geen updates, risico op problemen

en: Upgrade your account
nl: Upgrade je account

en: You have an old Types-free subscription, which doesn't provide automatic updates. %s
nl: Je hebt een oud Types-free abonnement, dat geen automatische updates biedt. %s

en: This page lets you install plugins and update existing plugins. To remove any of these plugins, go to the %splugins%s page and if you have the permission to remove plugins you should be able to do this.
nl: Op deze pagina kun je plugins installeren en bestaande plugins bijwerken. Om een van deze plugins te verwijderen, ga je naar de %splugins%s pagina en als je toestemming hebt om plugins te verwijderen, zou je dit moeten kunnen doen.

en: Individual components
nl: Onderdelen

en: Click to see individual components options.
nl: Bekijk onderdelenopties

en: Remember to remove %s from this website.
nl: Vergeet niet %s van deze website te verwijderen.

en: This site is using %s plugin, which is not paid for. After receiving a refund, you should remove this plugin from your sites. Using unregistered plugins means that you are not receiving stability and security updates and will ultimately lead to problems running the site.
nl: Deze site gebruikt de plugin %s, waarvoor niet is betaald. Nadat je een terugbetaling hebt ontvangen, moet je deze plugin van je sites verwijderen. Het gebruik van niet-geregistreerde plugins betekent dat je geen stabiliteits- en beveiligingsupdates ontvangt en zal uiteindelijk leiden tot problemen met het draaien van de site.

en: Already purchased %s?
nl: Heb je %s al gekocht?

en: Register %s
nl: Registreer %s

en: Enter the site key, from your %1$s account, to receive automatic updates for %2$s.
nl: Voer de sitesleutel in van je %1$s account om automatische updates te ontvangen voor %2$s.

en: Site key
nl: Sleutel

en: Get a key for this site
nl: Verkrijg sleutel

en: Unregister %s from this site
nl: Afmelden %s van deze site

en: Check for updates
nl: Controleer op updates

en: Are you sure you want to unregister?
nl: Uitschrijven?

en: %s is registered on this site. You will receive automatic updates until %s
nl: %s is geregistreerd op deze site. Je ontvangt automatisch updates totdat %s

en: %s is registered on this site. Your Lifetime account gives you updates for life.
nl: %s is geregistreerd op deze site. Met je Lifetime account krijg je levenslang updates.

en: This site is registered on WPML.org as a development site.
nl: Geregistreerd als ontwikkelsite

en: This site is registered on Toolset.com as a development site.
nl: Geregistreerd als ontwikkelsite
